***

Piękne wnętrza inspirowały mnie odkąd pamiętam. To niesamowite jak bardzo to jak i gdzie mieszkamy wpływa na nas i nasze nastawienie do świata. Kolor, materiał, faktura, gra światła i cienia – ich wspólna magia…

Przez lata dojrzewała we mnie decyzja, którą drogę wybrać aby moja pasja stała się moim zawodem i ścieżką życia. Ukończony kurs pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i pierwsza praca w biurze nieruchomości były krokiem utwierdzającym mnie w przekonaniu, że to dopiero początek właściwej drogi.

Wystawiane na sprzedaż mieszkania i domy często niemalże krzyczały o pomoc, chowając swój potencjał i właściwą wartość pod warstwą kurzu, niepotrzebnych gratów, nieprzemyślanych kolorów i dodatków.

Wszystko to sprawiło, że dziś jestem certyfikowanym home-stagerem sieci Stage-it-Up (dawne House Doctor Polska). Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, ponieważ każde wnętrze jest inne. staram się wydobyć jego piękno i potencjał za pomocą starannie przemyślanych i skutecznych rozwiązań, niezależnie od tego czy chcesz je sprzedać, wynająć czy nadal w nim mieszkać.

Będzie mi miło poznać Cię osobiście, razem na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

Anna Bojczewska